PROTHERM FURNACES

HAKKIMIZDA

HakkımızdaOtuz yılı aşkın tecrübesi ile Protherm Furnaces, farklı boyutlarda ve çeşitli kullanım alanları için geliştirilmiş kamara, tüp ve özel üretim fırını 65’ten fazla ülkeye sağlamaktadır. Protherm Furnaces, yüksek kalite fırınları, uygun maliyetlerde ve güvenilir servis ve hizmet kalitesiyle kullanıcılarına sunmaktadır.

1983 yılında kurulan Protherm Furnaces, günümüzde kurulu 6000i aşkın kamara ve tüp fırını ile endüstrideki öncü markalar arasında kendini göstermektedir. Uluslararası alanda boy gösteren firmamız, müşterilerimize ihtiyacı olan fırınları sunarak destek olmaktadır.

Bütün ürünlerimiz ISO 9001 kalite kontrol standartlarında üretilmektedir. Saygın ve itibarlı kurumlarda ve müşterilerimizde bulunan sayısız referansımızla, yüksek kalite fırınlar sağlayarak emin adımlarla büyümekte ve ilerlemekteyiz.

Protherm Furnaces olarak; uluslararası saygınlığını koruyan bir firma statüsünü sürdürmek, müşterilerimize gelişmiş ısıtma sistemleri sağlayıp, ortak olarak çalıştığımız firmalarla yenilikçi ürünleri geliştirerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Lider bir fırın üreticisi olan firmamız ARGE ve iyileştirme çalışmalarına devam ederek en iyi sonuçlara ulaşırken, Protherm Furnaces olarak marka bilinirliğimizi ve hisse değerimizi arttırmaya devam etmekteyiz.

Hakkımızda